Sekret powodzenia

Niezależnie od tego, jakie zmiany chcesz wprowadzić w swoim życiu, sekret powodzenia jest zawsze ten sam:

Klarowna wizja

Zdecyduj, czego chcesz. Im jaśniej będziesz wiedziała, czego chcesz w swoim życiu, tym łatwiej, to osiągniesz.

Perspektywa

Wiele z nas nie dzieli się z nikim tym, czego głęboko pragnie lub z czym się boryka, więc nie ma możliwości spojrzenia z innej perspektywy na swoje życie.

Wsparcie

Zewnętrzne wsparcie- najbliższych, grupy mastermind, coacha, zdecydowanie ułatwia wprowadzenie ważnych zmian w życiu.

A co, jeśli nie mam klarownej wizji?

Znajomość Twojej misji życiowej da Ci klarowność i silną wewnętrzną motywację do działania, której potrzebujesz, żeby świadomie tworzyć życie spójne z najlepszą Tobą- pełne pasji i radości.

Jeśli jesteś zdecydowana wprowadzić w swoim życiu zmiany i oprzeć je na mocnym fundamencie misji życiowej, zapraszam Cię na konsultację.

Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej

Podczas bezpłatnej indywidualnej konsultacji będziemy razem pracować nad:

INSPIRACJA

Opuścisz sesję z większą samoświadomością, a także z nową energią i inspiracją do działania.

JASNA WIZJA

Stworzeniem klarownej wizji Twojego sukcesu, w kontekście misji życia, tak abyś dowiedziała się, gdzie teraz jesteś i czego potrzebujesz, żeby stworzyć życie, o jakim marzysz.

WYZWANIA

Rozpoznaniem ukrytych wyzwań i blokad, które mogą sabotować odkrycie i realizację Twojej misji życia.

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej 30-minutowej konsultacji, zarezerwuj termin, wybierając dogodną dla Ciebie datę, a następnie odpowiedz na pytania, które pomogą mi lepiej poznać Twoje obecne wyzwania.

Konsultacja może odbyć się przez bezpłatną aplikację do wideokonferencji Zoom (zainstaluj ją wcześniej na swoim komputerze- będziemy się widzieć i słyszeć 🙂), przez telefon lub w trakcie osobistego spotkania (z zachowaniem wymaganego dystansu związanego z COVID-19).

Wstępna konsultacja nie zobowiązuje Cię do podjęcia współpracy. W trakcie konsultacji będę miała możliwość sprawdzenia, czy program „Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej” jest optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Natomiast Ty będziesz miała okazję zapoznać się z moim sposobem pracy oraz z założeniami programu. Pod koniec naszej rozmowy wspólnie podejmiemy decyzję dotyczącą współpracy.

Wybierz z kalendarza dogodny termin konsultacji: