Zastanawiałaś się kiedyś, kim jesteś?

Wyobraź sobie przez chwilę siebie bez imienia, które nadali Ci rodzice; bez wykształcenia, które zdobyłaś; pracy, którą wykonujesz; rodziny, którą stworzyłaś.

Jesteś od urodzenia najlepsza taka, jaka jesteś. Masz w sobie niepowtarzalne dary, z którymi przyszłaś na ziemię, żeby się nimi dzielić i uczynić świat lepszym. W głębi serca znasz odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania. Masz moc stworzenia życia spójnego z Najlepszą Tobą.

Program „Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej”

Dorastając, dawałaś z siebie wszystko. Miałaś dobre oceny w szkole, skończyłaś świetne studia, rozpoczęłaś obiecującą karierę w międzynarodowej firmie.

Patrząc z boku, nic nie wskazywało na to, żeby coś miało pójść nie tak. Jednak w głębi duszy wciąż czułaś, że nie jesteś we właściwym dla siebie miejscu. 

W końcu przyszła chwila, w której w Twoim życiu pojawił się impuls do zmiany. Być może dopadło Cię wypalenie? Może pojawiła się choroba? Może Twoje stanowisko pracy zostało zlikwidowane, gdy byłaś na urlopie wychowawczym? A może po prostu po urodzeniu dziecka poczułaś, że Twoje życie zmieniło się tak bardzo, że nie chcesz wracać? Albo przeprowadziłaś się za miłością swojego życia do innego kraju? Może zbliżające się urodziny uzmysłowiły Ci, że najwyższa pora zmienić coś w swoim życiu, bo jest za krótkie na tkwienie w pozornie bezpiecznym, ale nie dającym Ci spełnienia miejscu?

Problem w tym, że droga od marzenia do rzeczywistości jest trudniejsza, niż myślałaś. Nie wiesz do końca, jakie masz talenty, pasje, zdolności, bo wielu z nich nie miałaś możliwości wykorzystywania w swojej pracy. O wielu zapomniałaś, że masz. Nie masz jasności, co Cię motywuje. Nigdy tak naprawdę nie zastanawiałaś się, co jest dla Ciebie ważne. Nie masz pewności, w jakim stopniu wybory, których w życiu dokonywałaś, były oparte na Twoich pragnieniach, a w jakim starałaś się wpisać możliwie najlepiej w scenariusze, których nie Ty byłaś autorką. Nie masz wsparcia w swoim otoczeniu, bo bliscy nie rozumieją Twojej potrzeby zmiany. Odbierają ją jako zbyt ryzykowną lub zwykłą fanaberię. Wreszcie nachodzą Cię wątpliwości i lęk, i sama już nie wiesz, czy jest sens w ogóle coś zmieniać, przecież inni żyją tak samo. No właśnie, ale czy chcesz przeżyć bezpiecznie nie swoje życie, czy chcesz zaryzykować i tworzyć własne?

To, co potrzebujesz zrobić, to odkryć, kim jesteś naprawdę i co pragniesz robić, z kim i dla kogo. Jeśli pozwolisz sobie odkryć własną ścieżkę i zaczniesz realizować się poprzez swoją pracę, korzystając ze swojej wrodzonej kreatywności i talentów, poczujesz, że jesteś wreszcie w domu, na swoim miejscu.

Pomogę Ci poznać się lepiej: Twoje wartości talenty, pasje, mocne i słabe strony, ograniczające Cię przekonania, zobaczyć z lotu ptaka to, w jakim kierunku prowadziło Cię życie. Odnajdziesz swoją życiową misję.

Zastanowisz się, czego z tego, co możesz i chcesz światu ofiarować, ludzie/firmy potrzebują na tyle, żeby za to zapłacić. Przemyślisz, jaką potrzebę, problem, pragnienie możesz i chcesz z łatwością rozwiązać poprzez swoją pracę.

Pomyślisz, jaki styl życia, chciałabyś prowadzić i jaki model biznesowy (praca na etat, własna działalność stacjonarna/online, itd.) najbardziej do Ciebie (masz zdolność łączenia, tworzenia, przekazywania, doradzania?) pasuje oraz pozwoli Ci docelowo zarabiać tyle, ile chcesz.

Zaplanujesz etapy potrzebne do realizacji Twojego projektu w perspektywie kilku lat. Może potrzebne będzie zdobycie nowych umiejętności. To wszystko będziesz miała okazję przemyśleć, inwestując w program „Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej”, który ukończysz ze świadomością tego, co chcesz robić zawodowo i jakie kroki w związku z tym planujesz podjąć.

Program obejmuje 12 indywidualnych sesji (4 miesiące: 3 spotkania (90 min) online).

Co zyskasz, wybierając się w drogę?

– odkryjesz wewnętrzny kompas, który ułatwi Ci podejmowanie ważnych decyzji (np.: o zmianie ścieżki zawodowej) w zgodzie ze sobą;

– będziesz mieć więcej energii i motywacji do działania, bo Twoje cele będą odtąd spójne z Tobą;

– poczujesz, że to Ty masz swoje życie, a nie Twoje życie ma Ciebie- zwiększy się Twoje poczucie sprawstwa;

– poczujesz, że Twoje życie ma głęboki sens, bo będziesz wiedziała, jakim swoim niepowtarzalnym darem możesz dzielić się z innymi;

– odczujesz więcej radości i spokoju w życiu, co będzie miało pozytywny wpływ na Twoje zdrowie;

będziesz wreszcie wiedziała, co chcesz robić w życiu;

wyznaczysz sobie cel i określisz kroki, jakie musisz wykonać, żeby go osiągnąć i żyć wreszcie życiem, jakiego dla siebie pragniesz.

 

Oto Twój plan podróży

I. Twoje życie teraz
II. Wartości
III. Przekonania
IV. Twoja historia
V. Uwalnianie blokad
VI. Najlepsza Ja
VII. Pasje
VIII. Archetypy
IX. Powołanie, wizja i misja
X. Styl życia i mindset
XI. Cel długoterminowy
XII. Cel 12-miesięczny

Czy to propozycja dla mnie?

Odpowiedz sobie na pytania:

  • Chcesz więcej niż zwykłej pracy, która pozwala Ci zarabiać pieniądze?
  • Chcesz realizować siebie poprzez swoją pracę?
  • Chcesz poprzez swoją pracę zostawić na ziemi po sobie coś wartościowego?
  • Chcesz czuć się dobrze w pracy, która jest spójna z Twoimi wartościami?
  • Chcesz pracy, w której wykorzystasz najpełniej swój potencjał?
  • Chcesz dobrze zarabiać, robiąc, to do czego jesteś stworzona?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, to jest to zdecydowanie program dla Ciebie.

Kto najbardziej skorzysta z programu „Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej”?

– Kobiety, które zawiesiły swój rozwój zawodowy, bo pragnęły skoncentrować się na dzieciach i rodzinie, a teraz chcą ponownie wrócić do aktywności zawodowej, ale nie są pewne kierunku;

– Kobiety, które mają poczucie, że utknęły w pracy, która już dawno nie daje im satysfakcji i szukają dla siebie nowej twórczej drogi;

– Kobiety, które chcą uczynić swoje życie bardziej spójnym z nimi, tak żeby miały poczucie, że żyją pełnią życia i wykorzystują w pełni swój potencjał.

-Kobiety, które planują założenie własnej działalności opartej na marce osobistej- zdobędą kluczowe informacje do budowy strategii marki.

Dla kogo NIE jest przeznaczony program „Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej”?

– Dla kobiet, które nie chcą szukać odpowiedzi w sobie- oczekują porady ekspertów, doradców, itd.;

– Dla kobiet, które chcą się tylko wyżalić, ale tak naprawdę nie chcą nic zmienić w swoim życiu;

– Dla kobiet, które nie są teraz gotowe (czasowo, finansowo, emocjonalnie), żeby zaangażować się w pełni w program;

– Dla kobiet, które nie chcą przejąć odpowiedzialności za swoje życie.

pic
UMÓW SIĘ NA GRATISOWĄ KONSULTACJĘ

Jeśli czujesz, że program „Najlepsza Ja w ogrodzie misji życiowej” może być tym, czego potrzebujesz, to zapraszam Cię na gratisową konsultację.

UMAWIAM KONSULTACJĘ