pic
O MNIE:

Jeśli jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać, to pozwól, że Ci się przedstawię.

Nazywam się Sylwia Sieradzka-Weber.

CO ROBIĘ:

Pomagam kobietom stworzyć życie spójne z ich prawdziwą naturą na fundamencie misji życiowej.

Poprzez swoje artykuły na blogu, autorski program „Najlepsza ja w ogrodzie misji życiowej”, chcę pomagać kobietom rozpoznać, przyjąć i wykorzystać potencjał, jaki mają, tak aby mogły stworzyć dla siebie życie, jakiego zawsze pragnęły.

DLACZEGO TO ROBIĘ:

Wierzę, że każda z nas jest najlepsza już od urodzenia i ma niepowtarzalną misję do zrealizowania tu na ziemi.

Moją misją jest, dzielenie się wiedzą, inspiracją i pięknem poprzez tworzenie programów, które pomagają kobietom rozpoznać ich potencjał i tworzyć życie spójne z nimi.

W CO WIERZĘ:

Wierzę, że nowe myśli prowadzą do nowych wyborów, nowe wybory do nowych działań, nowe działania do nowych doświadczeń, nowe doświadczenia do nowych emocji, zaś te do nowych myśli… Stąd nasza zdolność tworzenia życia, jakiego pragniemy.

Wierzę, że każda z nas przychodząc na świat, ma w sobie boskie światło, a co za tym idzie moc, żeby stworzyć dla siebie radosne i spełnione życie na fundamencie swojej życiowej misji.

Wierzę, że nauka nie jest jedynym źródłem wiedzy i że nie wszystko, czego nie widać, nie istnieje.

Wierzę, że harmonię w życiu można osiągnąć, dbając o umysł, emocje, duszę i ciało.

Wierzę, że Miłość daje wolność wyboru. Kierując się miłością do siebie, życia, świata możemy świadomie kreować nasze życie, decydując, kim chcemy być. Nie jesteśmy zmuszone działać reaktywnie, tak jak ma to miejsce w przypadku, gdy kierujemy się lękiem, złością, wstydem, żalem, zazdrością, które nas blokują w przeszłości. Dlatego w moim logo znajdziesz serce, a w stopce wysyłanych do Ciebie listów przesłanie: Miłość daje wolność. Wybierz najlepszą siebie!

MOJA ŚCIEŻKA EDUKACYJNO-ZAWODOWA:

Edukacja: mgr filologii romańskiej, mgr zarządzania, MBA UŁ- Lyon III.

Role zawodowe: tłumaczka, lektorka j. francuskiego, właścicielka szkoły językowej, badaczka komunikacji i kondycji marki (branża telecom), podcasterka (Francuskarnia).

Tematyka rozwoju osobistego i duchowego fascynowała mnie, od kiedy pamiętam, ale jak to w życiu często bywa, dopiero konfrontacja z chorobą sprawiła, że weszłam na nową ścieżkę i podjęłam się certyfikacji International Coaching Community (dyplom). To było wołanie mojego serca, którego nie zlekceważyłam i bardzo jestem sobie za to wdzięczna.

PRYWATNIE:

Jestem żoną niestereotypowego prawnika i mamą dwójki wspaniałych dzieci.

Uwielbiam góry, ale niedawno zakochałam się w długich spacerach brzegiem Bałtyku.

Przepadam za czekoladą i kawą (moja ulubiona to „żółwik” w Costa).

W przyszłości marzy mi się przyjęcie pod nasz dach flat-coated retrievera.

W wolnych chwilach dużo czytam, dzielę się pięknem Polski na FC i słucham francuskojęzycznych podcastów- moje ulubione „Le Gratin”, „La leçon”, „La poudre”.

Lubię się uczyć nowych umiejętności. Jestem dumna z siebie, że nauczyłam się budowania stron na WordPressie, czego dowodem jest ta strona.